Folytatódik a röplabda bajnoki évad

2023. február 28. 07:56 Sport

A múlt hétvégén ismét mérkőztek a HTE röplabdás lányai. Az U20-as lányok szombaton Berkes Zoltán edző vezetésével Debrecenbe utaztak és megmérkőztek a Tálent SE és a GLP Nyíregyháza csapataival. A nyíregyháziak ellen ezúttal nem sikerült a győzelem, ám a Tálent SE csapatát 3:1 arányban legyőztük.

A hétvégi utazókeret tagjai: Szarvas Tamara, Kiss Petra, Drén Eszter, Faragó Anna Liza, Szabó Kriszta, Szilágyi Ivett

Vasárnap az U15-ös lányok indultak a cívisváros felé és pályára léptek az Eötvös DSE B és a Nyíregyháza-Fehér csapatai ellen, velük szemben egyaránt 2:1-es szettarány mellett győzdelemeskedtek, míg a harmadik mérkőzésen a GLP Nyíregyháza csapatát 3:0-ra verték el.

A csapat tagjai: Nagy Orsolya, Szabó Zsófia, Balogh Márta, Ősz-Varga Sára Borka, Kulcsár Gréta Lilla, Gajdán Nóra, Gergely Gréta Jázmin, Kéki Lara Nikoletta, Varga Fanni, Kunkli Mónika, edzőjük Kiss Imréné.

Az U15-ös lányok a középszakasz csoportmérkőzéseit a tabella élén zárták, izgatottan várjuk a folytatást!

Valamennyi röplabdásunknak és edzőiknek ez úton is gratulálunk!