Helyi közösségi közlekedés menetrend 2023.01.01-től
2023. június 15. 08:00 Közérdekű
Tájékoztató a 2023. január 1.napjától érvényes helyi közlekedési menetrendről
1 JÁRAT TANÍTÁSI NAP | ||
Sajtüzem/Köztemető/Strandfürdő/Sajtüzem | ||
JÁRATSZÁM | 1+ | 1+ |
BOCSKAI SZŐLŐSKERT | 7:15 | -- |
SAJTÜZEM | 7:21 | 16:00 |
GÉZA FEJEDELEM UTCA | 7:23 | 16:02 |
H. FEKETE PÉTER UTCA | 7:24 | 16:03 |
ERDÉLY UTCA | 7:25 | 16:04 |
KÜLSŐ-HADHÁZI UTCA | 7:26 | 16:05 |
PÁLNAGY ZSIGMOND UTCA | 7:27 | 16:06 |
VASÚTÁLLOMÁS | 7:28 | 16:07 |
AUTÓBUSZ-ÁLLOMÁS | 7:30 | 16:09 |
VÖRÖSMARTY UTCA | 16:13 | |
35. SZ. FŐÚT | 16:14 | |
KÖZTEMETŐ | 16:16 | |
35. SZ. FŐÚT | 16:17 | |
DÓZSA GYÖRGY KÖRÚT | -- | |
HUNYADI JÁNOS KÖRÚT | -- | |
STRANDFÜRDŐ | -- | |
DÓZSA GYÖRGY KÖRÚT | -- | |
VÖRÖSMARTY UTCA | 16:19 | |
AUTÓBUSZ-ÁLLOMÁS | 16:23 | |
BALTAZÁR DEZSŐ UTCA | 16:25 | |
SPORTKÖZPONT | 16:26 | |
HUSZÁR UTCA | 16:27 | |
ERDÉLY UTCA | 16:28 | |
KÜLSŐ-HADHÁZI UTCA | 16:29 | |
SAJTÜZEM | 16:31 | |
BOCSKAI SZŐLŐSKERT | 16:42 |
1-2 ÖSSZEVONT JÁRAT MUNKANAP/KEDD/PÉNTEK | |||||
Sajtüzem/NAGÉV/Köztemető/Sajtüzem/NAGÉV/Piac | |||||
JÁRATSZÁM | 1-2 | 1-2+ | 1-2+ | 1-2 | 1-2 |
SAJTÜZEM | 6:15 | 9:00 | 10:30 | 14:05 | 15:05 |
GÉZA FEJEDELEM UTCA | 6:17 | 9:02 | 10:32 | 14:07 | 15:07 |
H. FEKETE PÉTER UTCA | 6:18 | 9:03 | 10:33 | 14:08 | 15:08 |
ERDÉLY UTCA | 6:19 | 9:04 | 10:34 | 14:09 | 15:09 |
KÜLSŐ-HADHÁZI UTCA | 6:20 | 9:05 | 10:35 | 14:10 | 15:10 |
NAGÉV | 6:25 | 9:10 | 10:40 | 14:15 | 15:15 |
TUNGSRAM | 6:26 | 9:11 | 10:41 | 14:16 | 15:16 |
LOVASPÁLYA | 6:27 | 9:12 | 10:42 | 14:17 | 15:17 |
TÉGLÁSI UTCA | 6:28 | 9:13 | 10:43 | 14:18 | 15:18 |
PIAC | 6:29 | 9:14 | 10:44 | 14:19 | 15:19 |
AUTÓBUSZ-ÁLLOMÁS | 6:30 | 9:15 | 10:45 | 14:20 | 15:20 |
BALTAZÁR DEZSŐ UTCA | 6:33 | 9:18 | 10:48 | 14:23 | 15:23 |
ESZE TAMÁS UTCA | 6:36 | 9:21 | 10:51 | 14:26 | 15:26 |
GÖRGEY ARTÚR UTCA | 6:38 | 9:23 | 10:53 | 14:28 | 15:28 |
KOLOZSVÁR ÉTTEREM | 6:39 | 9:24 | 10:54 | 14:29 | 15:29 |
KÖZTEMETŐ | -- | 9:26 | 10:56 | 14:31 | 15:31 |
35. SZ. FŐÚT | 6:43 | 9:28 | 10:58 | 14:33 | 15:33 |
DÓZSA GYÖRGY KÖRÚT | 6:44 | 9:29 | 10:59 | 14:34 | 15:34 |
HUNYADI JÁNOS KÖRÚT | 6:45 | 9:30 | 11:00 | 14:35 | 15:35 |
KÜLSŐ NÁNÁSI UTCA | 6:46 | 9:31 | 11:01 | 14:36 | 15:36 |
NAGY ANDRÁS UTCA | 6:47 | 9:32 | 11:02 | 14:37 | 15:37 |
STRANDFÜRDŐ | -- | 9:33 | 11:03 | 14:38 | 15:38 |
IDŐSEK OTTHONA | 6:50 | 9:35 | 11:05 | 14:40 | 15:40 |
KIRÁLY JENŐ TÉR | 6:51 | 9:36 | 11:06 | 14:41 | 15:41 |
BETHLEN GÁBOR UTCA | 6:52 | 9:37 | 11:07 | 14:42 | 15:42 |
AUTÓBUSZ-ÁLLOMÁS | 6:55 | 9:40 | 11:10 | 14:45 | 15:45 |
BALTAZÁR DEZSŐ UTCA | 6:57 | 9:42 | 11:12 | 14:47 | 15:47 |
SPORTKÖZPONT | 6:58 | 9:43 | 11:13 | 14:48 | 15:48 |
HUSZÁR UTCA | 6:59 | 9:44 | 11:14 | 14:49 | 15:49 |
ERDÉLY UTCA | 7:00 | 9:45 | 11:15 | 14:50 | 15:50 |
KÜLSŐ-HADHÁZI UTCA | 7:01 | 9:46 | 11:16 | 14:51 | 15:51 |
SAJTÜZEM | -- | 9:48 | 11:18 | 14:53 | 15:53 |
NAGÉV | 7:05 | 9:51 | 11:21 | 14:56 | 15:56 |
TUNGSRAM | -- | 9:52 | 11:22 | 14:57 | 15:57 |
LOVASPÁLYA | -- | 9:53 | 11:23 | 14:58 | 15:58 |
TÉGLÁSI UTCA | -- | 9:54 | 11:24 | -- | -- |
PIAC | -- | 9:55 | 11:25 | -- | -- |
2 JÁRAT MUNKANAP/TANÍTÁSI NAP | |||
NAGÉV/Köztemető/Strandfürdő/NAGÉV | |||
JÁRATSZÁM | 2 | 2+ | 2+ |
NAGÉV | -- | 7:00 | 16:15 |
TUNGSRAM | -- | 7:01 | 16:16 |
LOVASPÁLYA | -- | 7:02 | 16:17 |
TÉGLÁSI UTCA | -- | 7:03 | 16:18 |
PIAC | -- | 7:04 | 16:19 |
AUTÓBUSZ-ÁLLOMÁS | -- | 7:05 | 16:20 |
BALTAZÁR DEZSŐ UTCA | -- | 7:07 | 16:22 |
ESZE TAMÁS UTCA | -- | 7:10 | 16:25 |
GÖRGEY ARTÚR UTCA | -- | 7:11 | 16:26 |
KOLOZSVÁR ÉTTEREM | -- | 7:12 | 16:27 |
KÖZTEMETŐ | -- | -- | -- |
35. SZ. FŐÚT | -- | 7:15 | 16:30 |
VÖRÖSMARTY UTCA | -- | 7:16 | -- |
DÓZSA GYÖRGY KÖRÚT | -- | 7:19 | 16:31 |
HUNYADI JÁNOS KÖRÚT | -- | 7:20 | 16:32 |
KÜLSŐ NÁNÁSI UTCA | -- | -- | -- |
NAGY ANDRÁS UTCA | -- | -- | -- |
STRANDFÜRDŐ | -- | -- | -- |
IDŐSEK OTTHONA | -- | 7:24 | 16:37 |
KIRÁLY JENŐ TÉR | -- | 7:25 | 16:38 |
BETHLEN GÁBOR UTCA | -- | 7:27 | 16:39 |
AUTÓBUSZ-ÁLLOMÁS | 5:30 | 7:30 | 16:42 |
TÉGLÁSI UTCA | 5:33 | 7:33 | 16:45 |
LOVASPÁLYA | 5:34 | 7:34 | 16:46 |
TUNGSRAM | 5:35 | 7:35 | 16:47 |
NAGÉV | 5:36 | 7:36 | 16:48 |
+= Kizárólag iskolai tanítási napokon közlekedő járat. |
+= Kizárólag keddi és pénteki munkanapokon közlekedő járat. |
Érvényes: 2023.01.01-től visszavonásig |
Legfrissebb hírek
Már olvasható a Szabadhajdú legfrissebb száma
Április 19. 10:00
Galériáinkból
Programajánló
Illúzió Mesterei Hajdúböszörmény
Sillye Gábor Művelődési Központ és Közösségi Ház
Május 31. 16:00
Látnivalók