2024. április 18., csütörtök |

Magas kontraszt

Hazai rendezésű röplabda torna volt a hétvégén

2021. október 18. 12:49 Sport

A Hajdúböszörményi Torna Egylet röplabda szakosztálya 2021. október 16. napján, szombaton hazai bajnoki fordulót rendezett a Torma Ágnes országos ifjúsági bajnokság részeként.

A HTE U19-es leány röplabda csapata az érdi Delta Röplabda SE csapatát és az Újfehértói Sport Klub gárdáját fogadta a Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola sportcsarnokában megrendezett fordulón.

A HTE-es lányok magabiztosan kezdtek az USK ellen és ezt a magabiztosságot végig meg is őrizték a mérkőzés során, így az első mérkőzést szettvesztés nélkül 3:0 arányban megnyerték.

A második mérkőzésünket a Delta Röplabda SE ellen játszottuk. Az első két játszma igen szorosan alakult (20:25, 21:25) ám nem sikerült szettet nyernünk, ellenfelünk összeszedettebben és pontosabban játszott. A Delta SE ezt a precíz játékot folytatva a harmadik szettet is megnyerte, így a HTE jelenleg a második helyen áll a csoportban.

A HTE U19-es röplabdás lányainak és edzőjüknek, Berkes Zoltánnak ez úton is gratulálunk!